AlarmRun 0.0.2.3 (Android)

AlarmRun

AlarmRun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AlarmRun, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir alarm uygulaması.

Sabahları uyanmakta zorluk çeken kullanıcılara hitap eden bir alarm uygulaması olan AlarmRun, Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. İlginç bir yapıya sahip olan bu uyuglamanın tek bir amacı var o da kullanıcısını yataktan kaldırana kadar ona ızdırap çektirmek.

Uygulama daha önce eşi benzerine pek rastlamadığımız türden bir kullanım deneyimi sunuyor. AlarmRun kullanıcılarını uyandırabilmek için var gücüyle rahatsızlık veriyor. Eğer uygulama başarısız olursa ve uyanmamakta ısrar ederseniz tüm sosyal medya hesaplarınıza "uyanamıyorum yardım edin" tarzında gönderiler atıyor. Bu aşamadan sonra sizi düşünen takipçileriniz varsa hepsi birden telefona sarılıp sizi uyandırmak için ellerinden geleni yapacaktır.

AlarmRun'da dilersek sosyal medya hesaplarımıza post attırmak yerine rehberimizden belirli kişileri seçip onlara mesaj gönderme seçeneğini de aktif edebiliriz. AlarmRun'ın sahip olduğu özellikler bunlarla sınırlı kalmıyor. Uyanmamakta ısrar eder ve uygulamayı daha fazla kızdırırsak albümümüzden rasgele seçtiği bir resmi sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşıyor!

Açıkçası daha önce AlarmRun kadar muzip bir uygulama ile karşılaşmamıştık. Eğer sabahları uyanmakta zorluk çekiyorsanız bu uygulama sizi kesinlikte uyandıracaktır.

YORUMLAR