Alcazar Puzzle

Alcazar Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alcazar Puzzle tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli ve zorlu bir bulmaca oyunu.

Alcazar Puzzle tamamen ücretsiz olarak sunulan ve birbirinden zorlu bölümleriyle uzun soluklu bir bulmaca deneyimi vaat eden bir yapım. Tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabileceğimiz bu oyunda 40'tan fazla bölüm yer alıyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu bölümlerin zorluk seviyesi zamanla artıyor. İlk başlardaki bölümler görece olarak daha kolayken ilerledikçe zorluk seviyesi bir hayli artıyor. Her bir bölümün tek bir çözümü olduğu için son derece dikkatli hamleler gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Alcazar Puzzle'daki temel amacımız bölümlerde bulunan her karenin üzerinden geçerek bitişe ulaşmak. Açıkçası her bölümün birden fazla çözüm olsa bitirdiğimiz bölümü tekrar oynayabilirdik. Tek çözüm sunulması biraz kısıtlayıcı olmuş.

Alcazar Puzzle'da sunulan bulmacaları tamamlar ve daha fazla bölüm açmak isterseniz oyun için satın almalara başvurabilirsiniz. Yepyeni paketler alarak yeni bölümler açabilme şansınız var. Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Alcazar Puzzle'ı bu tarz oyunlardan hoşlanan herkese öneriyorum.

YORUMLAR