Alchemy Classic 1.6.7 (Android)

Alchemy Classic

Alchemy Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alchemy Classic, içinizdeki simyageri dışarı çıkararak deneyler yapmanızı sağlayacak olan bir Android bulmaca oyunudur.

Alchemy Classic, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz farklı ve deneysel bir oyundur. Yıllarca insanların keşfetmeye çalıştıkları dünyanın ilk zamanlarında bulunan sadece 4 element bulunuyordu. Bu elementler ateş, su, hava ve topraktır. Fakat insanlar bu elementleri kullanarak çeşitli elementler keşfedebilmişlerdir.

Oyun içerisinde 4 basit elementi kullanarak kendinize yeni eşyalar üreterek bir dünya kurmalısınız. Bulmaca oyunu kategorize edilebilecel Alchemy Classic, sade bir bulmaca oyunundan çok daha fazlasıdır. Deneysel bir oyun olan Alchemy Classic'de dünyanın doğasında blunan herşeyi keşfedebilirsiniz. Gerçek bir keşifçi olacağınız oyunda oldukça keyifli dakikalar sizi bekliyor.

Oyun ilk olarak ufak eşyalar ile başlıyorsunuz. Örneğin toprak üzerine su dökerek bataklıkları keşfedeceksiniz. Oyunu ne kadar çok oynarsanız o kadar çok keşif yapabilirsiniz. Beyin fırtınası estirebileceğiniz oyunları seviyorsanız Alchemy Classic seveceğiniz oyunlardan biri olacaktır.

Alchemy Classic'i Android cihazlarınız üzerinde oynamak isterseniz tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.

Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilmeniz için aşağıda bulunan oynanış videosunuz izlemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR