Alice in the Mirrors of Albion 5.1 (Android)

Alice in the Mirrors of Albion

5.1
Alice in the Mirrors of Albion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alice in the Mirrors of Albion, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Alice in the Mirrors of Albion, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda saklanmış eşyaları bulmaca çalışıyoruz.

Gizem, suç, entrika ve aksiyon dolu Alice in the Mirrors of Albion oyunu, bağımlılık yapan etkisiyle önümüze geliyor. Mistik bir Viktorya döneminde geçen oyunda ustaca saklanmış gizli nesneleri bulmaya çalışıyoruz. Açıklanması olmayan gizemli suçları ortaya çıkarmalı ve kötülükleri ortadan kaldırmalıyız. Sayısız zorlu görevlere sahip olan oyunda aynı zamanda eşsiz bir hikaye yer alıyor. Gizemli bir dedektif oyunu olan Alice in the Mirrors of Albion, her gün başka yerler keşfetmenizi sağlıyor. İlgi çekici karakterler, zorlu görevler ve ustaca gizlenmiş nesneler ile Alice in the Mirrors of Albion oyunu sizleri bekliyor. Çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz Alice in the Mirrors of Albion her yerde yanınızda olacak.

Oyunun Özellikleri;

  • Mistik olaylar
  • 15 farklı oyun modu
  • Zorlu görevler
  • İlgi çekici karakterler
  • Eşsiz hikaye
  • Çevrimdışı oyun imkanı

Alice in the Mirrors of Albion oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.