Alien Star Menace (Android)

Alien Star Menace

Alien Star Menace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    55

  • ÜRETİCİ

    The Animal Farm Creations

Taktiksel savaş oyunlarının günümüzde ulaştığı noktayı klasik grafiklerle aktaran eğlenceli bir oyun.

Taktiksel savaş ve rol yapma oyunlarından keyif alıyorsanız Android için ücretsiz olarak sunulan başarılı bir çalışma olan Alien Star Menace isimli bu oyuna göz atmanızı öneriyorum. X-Com ve Final Fantasy Tactics serilerinin arasında bir yerde duran oynanış tarzı ve göze hitap etmesini bilen düşük çözünürlüklü retro grafikler iyi bir karışımı bir araya getirmiş. Arka planında işlenen hiciv dolu hikaye de sizi oyuna ayrıca bağlama yetisine sahip.

The Animal Farm Creations isimli bağımsız geliştirilerin mutfağından çıkma bir oyun olan Alien Star Menace, bilim kurgu filmlerinin klişeleriyle güzel bir şekilde alay edebilen ve savaşçı takımınızı tonlarca farklı yöntemle kişiselleştirmenize olanak tanıytan bir oyun. Bunun yanında oyunun bölüm tasarımları da oldukça başarılı ve uzun soluklu bir macera taktiksel savaş oyunlarına meraklı olanlar için garanti diyebilirim.

Görevlerde 5 savaşçı karakter ile sınırlı olduğunuz oyunda bölümlere göre farklı takım yapıları oluşturmanız avantajınıza olacaktır. Ama bunun öncesinde her şey sıra tabanlı bir RPG ile alışık olduğunuz yalınlıkla başlıyor. Öncelikle savaş dinamiklerini oyun içerisinde vaktinizi çalmadan öğreten Alien Star Menace, kısa bir süre içerisinde daha fazla meydan okumalarla adım adım uzmanlığa kavuşmanızı sağlıyor.

Bölümlere göre orjinal karakterler keşfedebildiğiniz için her bölümü dikkatle oynayıp olabildiğince farklı karışımlardan oluşan bir ordu tasarlamanız mümkün. X-Com ve Final Fantasy Tactics oyunları sizin ilgi alanınızda yer alıyorsa bu ücretsiz oyunu kaçırmamalısınız.

YORUMLAR