Allthecooks Recipes 4.56 (Android)

Allthecooks Recipes

Allthecooks Recipes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    63

  • Üretici

    allthecooks.com

Android mobil cihazlar için yemek tarifleri paylaşma platformu.

Allthecooks Recipes, diğer insanlarla yemek tarifleri paylaşmanız için dizayn edilmiş hoş ve kullanışlı bir yemek platformu. Fakat uygulamanın amacı sadece bununla sınırlı değil. Bu platformda  fikirlerinden ve vizyonlarından faydalanabileceğiniz çok geniş bir aşçı camiası da bulunmakta.

Öncelikle uygulamada başlığa ya da malzemeye göre yemek tarifi arama imkanına sahipsiniz. Ana menüde bulunan kategoriler, favorilerim, haberler, forum, benim tariflerim sekmelerinden istediğiniz alana kolayca bir dokunuşla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yemek planlayıcı ve alışveriş listesi gibi ek özelliklerini de unutmamak gerekir. Bu sayede çok daha organize bir şekilde haftanızı ya da ayınızı planlayabilir, alışveriş listenizi hazırlayarak alınması gereken şeyleri unutmazsınız.

Uygulamada ana yemeklerden tatlılara, etnik yemeklerden tatil yemeklerine, özel diyet yemeklerinden atıştırmalıklara çok çeşitli kategoriler bulunmakta. İhtiyacınıza uygun olanı bulmak ve seçmek bu yüzden çok kolay.

Uygulamanın tek eksi yönü Türkçe dil desteği olmaması. Fakat onun dışında gerçekten kapsamlı ve faydalı bir uygulama. Eğer siz de bir yemek yapma heveslisiyseniz ve evde yeni tarifler denemekten hoşlanıyorsanız, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

YORUMLAR