AllTube Player Pro

AllTube Player Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AllTube Player Pro ile YouTube, Dailymotion, Vimeo videolarını izleyebilir, dilediğiniz videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.

AllTube Player Pro, YouTube videolarının yanı sıra Dailymotion ve Vimeo’da paylaşılan videolara da ulaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Hem akıllı telefon hem de tabletinizde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde YouTube’da bulamadığınız veya izleyemediğiniz videoya diğer kanallardan ulaşabilir ve hiç takılmadan izleyebilirsiniz.

AllTube Player, dünya genelinde en çok kullanılan 3 video sitesini bir araya toplamaktadır. İster YouTube, ister Dailymotion, isterseniz de Vimeo üzerinde yayınlanan videolara arama kutusunu kullanarak kolaylıkla erişebilirsiniz.

AllTube Player ile farklı kanallardan video izlemenin dışında tek dokunuşla istediğiniz videoları cihazınıza indirebilir ve bu videolardan çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca kanallara abone olabilir, video hakkında düşüncelerinizi paylaşabilir, sonra izlemek üzere favorilerinize ekleyebilir, sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR