Perfect365

Perfect365

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,405
  • DOSYA BOYUTU 12.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ArcSoft, Inc

Perfect365, 40 milyondan fazla kullanıcısı bulunan tek dokunuşla makyaj uygulamasıdır.

Perfect365, portre fotoğraflarınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz harika bir makyaj uygulaması. Yüzünüzün her bölümüne sihirli dokunuşlar yapmanıza izin vererek sizi moda dergilerindeki mankenler kadar güzelleştiren uygulama herkesin rahatlıkla kullanabileceği basitlikte hazırlanmış. Eğer fotoğraflarda kötü çıkmaktan şikayetçiyseniz Perfect365 işinizi fazlasıyla görecektir.

Windows 8 cihazlara uygun modern ve sade arayüz ile gelen Perfect365, doğal rötuş ve göz alıcı makyaj uygulayarak şaşırtıcı sonuçlar alabileceğiniz bir güzellik uygulaması. Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen uygulama, yüzünüzün tüm bölümlerini işaretleyerek işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Size sadece renk ve stil seçimi yapmak kalıyor. Göz rengi, göz çevresi, dudak, saç, yanak kısacası güzelliğinizi ortaya çıkaran tüm bölgeler üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz. Günlük hayatta yaptığınız makyajdan hiçbir farkı yok.

Tek dokunuşla gerçekleştirdiğiniz her işlemi anbean görmenize de izin veren uygulama fotoğraflarınızı içe aktarmak için iki seçenek sunuyor. Bilgisayar ve tabletinizde sakladığınız fotoğrafınızı doğrudan aktarabiliyor veya yeni çektiğiniz fotoğraf üzerinde çalışabiliyorsunuz. Örnek fotoğraflar sayesinde kendi fotoğrafınızı aktarmadan çalışma yapma şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca uygulama aracılığıyla düzenlenmiş örnek fotoğraflara göz atarak Perfect365’in ne kadar başarılı olduğunu anlayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı yüksek çözünürlükte kaydetme imkanı da sunan Perfect365, fotoğraflarınızı sosyal ağlarda hızlıca paylaşma izni de veriyor.