Amazing Ninja Jump

Amazing Ninja Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Ninja Jump, basit görsellere ve kontrol mekanizmasıyla aldatan zorlu ve eğlenceli bir Android beceri oyunu.

Amazing Ninja Jump, Android telefon ve tabletinizde görsellikten yoksun lakin eğlenceli beceri oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız deneyebileceğiniz yapımlardan biri. Ücretsiz olan ve cihazda fazla yer kaplamayan zorlu beceri oyununda korkusuz bir ninjayı kontrol ediyoruz. Amacımız çubuklar arasında kalmadan zıplayabildiğimiz kadar yukarı zıplamak.

9xg imzasını taşıyan basit lakin beceri isteyen Android oyunlarından biri olan Amazing Ninja Jump (Ninja Jump Jump) oyununda iki çubuk arasında sürekli olarak zıplama durumunda olan bir ninjayı yönetiyoruz. Ninjamız ölümcül çubuklar arasından sıyrılmak için iki kılıcı birden kullanıyor. Tek bir dokunma hareketimizle ninjamız çubuklar arasından yükseliyor. Lakin bazen yanlardan, bazen soldan, bazen de sağdan çıkan çubuklar arasından kendimizi sıyırmamız için mükemmel zamanlama yapmamız gerekiyor. Aksi halde ninjamız parçalarına ayrılıyor. Hata yaptığınız vakit ninjanın tüm parçaları ekranın farklı köşelerine dağılıyor ve baştan başlıyorsunuz. Kısacası hata yapma lüksünüzün olmadığı bir beceri oyunu.

Sonsuz oynanışa sahip olan ve yüksek puan yapmaktan başka bir amacımızın olmadığı oyun çok basit tasarlandığından ilk gördüğünüzde zor bir oyun olmadığını düşünebilir ve de “Eğlence bunun neresinde?” sorusunu sorabilirsiniz. Lakin oynamaya başladığınızda durum hızla değişecek. Yani ön yargı ile yaklaşmamız gereken bir yapım.

Basit kontrollere sahip ve zorlayıcı beceri oyunlarını seviyorsanız Amazing Ninja Jump oyununu indirip denemenizi öneririm. Uzun soluklu oynayışta sıksa da boş zamanlarda açıp hemen oynamak için iyi bir seçenek diyebilirim.