Amazing Run 3D 1.0.4 (Android)

Amazing Run 3D

Amazing Run 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Run 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir beceri oyunudur

Amazing Run 3D eğer heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz denemekten keyif alabileceğiniz bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan İnanılmaz Kaçış'ta dünyanın en ünlü yetenek şovuna katılan kahramanları yönetiyoruz. Kahramanlarımız bu yarışmalarda atletik yeteneklerini sergileyerek en yüksek puanı toplamaya ve seyircileri etkilemeye çalışıyorlar. Bize de kahramanlarımızı yönlendirerek eğlenceye ortak olma işi düşüyor.

Amazing Run 3D'de sadece koşup atlamıyoruz. Oyun için tasarlanan özel yarış alanlarında zorlu engeller bizi bekliyor. Biz koşarken dev balyozlar yolumuz üzerinde sallanarak bizi suya düşürmeye çalışıyor. Kimi zaman küçük platformlar üzerinde zıplayarak yüksek ve dar yollar üzerinde ilerlemeye, üzerimize devrilen fıçılardan kaçmaya, dar halkaların içerisinden geçmeye çalışıyoruz. Ayrıca ağırlığa göre alçalan platformlarda dengeli bir şekilde ilerlememiz de gerekiyor. Bütün bu engelleri aşabilmekiçin hızlı ve dikkatli bir şekilde hesaplama yapmamız, reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Amazing Run 3D'de güzel 3 boyutlu grafikler