Amazing Shooter 1.0.0 (Android)

Amazing Shooter

Amazing Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Shooter, telefon ve tabletlerinizin ekranına gelen şişeleri be meyveleri vuracağınız ücretsiz, eğlenceli ve aksiyon dolu bir Android oyunudur.

Amazing Shooter, oynadıkça bağımlısı olacağınız bir atış oyunudur. Oldukça basit bir oyun yapısına sahip olan Amazing Shooter'daki amacınız ekrana gelen şişe,meyve ve konserve kutularını vurmak.

Ekrandaki şişe ve meyveleri vurabilmek için parmağınızla üstlerine dokunmanız gerekmektedir. Klasik, zamana karşı ve aksiyon olmak üzere 3 farklı oyun modu bulunan Amazing Shooter'da, klasik modda tüm meyveleri vurmaya çalışmalı ve bombalara dikkat etmelisiniz. Zaman karşı olan oyun modunda ekrana gelen tüm şişeleri kırmaya çalışmalısınız. Ayrıca bu modda kırdığınız her şişe için ekstra süre kazanıyorsunuz. Aksiyon modunda ise 90 saniye boyunca konserve kutularını delik deşik edene kadar ateş etmeniz gerekmektedir.

Kolay bir oynanış yapısına sahip olan Amazing Shooter'da atış yapabilmek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Her yaştan oyuncunun oynayabilmesi için ideal bir oyun olan Amazing Shooter'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR