Amazing Thief

Amazing Thief
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Thief, yetenekli bir hırsız ile bloklar arasında kaçarak en yüksek puanı elde etmeye çalışacağınız bir Android koşu oyunudur.

Amazing Thief, kontrol edeceğiniz hırsız ile zıplaya zıplaya bloklar arasından geçmeye ve en yüksek puana ulaşmaya çalışacağınız eğlenceli ve aynı zamanda heyecanlı bir oyundur. Android ve iOS versiyonları bulunan oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer oyunu beğenirseniz oyun içindeki reklamları da ücret karşılığında kaldırabilirsiniz.

Oyunu denedikten sonra hemen başka bir oyunun aklınıza geleceğiniz eminim. Flappy Bird ile oyun yapısı tamamen aynı olan Amazing Thief'de bir kuş yerine hırsızı kontrol ediyorsunuz ve boruların arasından geçmek yerine blokların arasından geçiyorsunuz. Her arasından geçtiğiniz blok için puanınız daha da artıyor. Sınırsız oyun yapısına sahip olan oyundan asla sıkılmazsınız çünkü rekorunuzu her zaman geliştirebilirsiniz.

Özellikle arkadaş çevrenizdeki kişilerinde oynayarak sizle rekabete girmesi durumunda oyun çok daha keyifli olmaktadır. Çöp adam şeklindeki hırsızımız oldukça yetenekli. Ard arda zıplamalar ile blokların arasına girmeye çalışmalısınız. Bloklara çarpmanız durumunda hırsız boşluktan düşerek oyun sona eriyor ve baştan başlamak durumunda kalıyorsunuz. Ekrana dokunarak zıplayacağınız oyunda, havadayken tekrar ekrana dokunarak 2. kere zıplayabilir ve çok daha yükseğe ulaşabilirsiniz.

Oyunun grafikleri de oldukça göze hitap ediyor diyebilirim. Rengarenk tasarlanan bloklar oyunu oynamaya başladıktan bir süre sonra sıkılmanıza engelliyor. Eğer yeteneklerinize ve reflekslerinize güveniyorsanız Amazing Thief'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek bir şans verebilirsiniz.

YORUMLAR