Amazing Wire

Amazing Wire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Wire, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çizgisel bir beceri oyunudur.

Amazing Wire, canınız her sıkıldığında keyifle oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, yılan gibi süzülen bir çizgiyi kontrol etmeye çalışıyoruz. Benzerlerine nazaran oldukça yaratıcı bir oyun olan Amazing Wire fazlasıyla ilgimi çekti. Gelin bu oyunu biraz daha yakından inceleyelim.

Açılın sizlere bir sürprizim var. Flappy Bird türünde beceri oyunlarından hala sıkılmadıysanız en az onun kadar popüler Amazing Wire'ı karşınıza getirdim. Tamamen çizgisel olan bir oyun inceleyeceğim. Normalde bu tarz oyunların artık miadının dolduğunu düşünürdüm. Bu oyunu ilk gördüğümde de biraz çekingen yaklaştığımı itiraf etmeliyim. Fakat oyun gerçekten çok popüler, milyonlarca indirmeye sahip ve meraklı ruhuma söz geçirmek imkansız.

Efendim ne var oyunda? Sadece çizgiler var. Tasarım olarak oyun minimalist bir yapıda ve oldukça sade bir arayüzde gerçekten saygıyı hak ediyor. Basit ama iyi fikirlere her zaman saygı duymuşumdur. Yılan gibi süzülen bir çizgiyi kontrol ediyoruz ve küçük deliklerin arasından onu çarpmadan geçirmemiz gerekiyor. Dikkatli olmalı ve doğru hamleler yapmalısınız. Daha sonra vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Sizi oldukça zorlayacak ve dikkatli olmanızı gerektiren minimalist bir oyun arıyorsanız Amazing Wire'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bağımlısı olmanız bir yana, her yaştan insana hitap etmesiyle de bir şansı hakettiğini düşünüyorum. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR