Amazing Zigzag

Amazing Zigzag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Zigzag, Flappy Bird kontrol sistemine sahip zevkli bir beceri oyunu ve Android platformunda ücretsiz.

Amazing Zigzag, Android tabanlı telefon ve tabletinizde zor, beceri isteyen oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım. İlk oynayışınızda hata yapmanız kuvvetle muhtemel oyunu harika refleksler istiyor.

Görsellikten ziyade oynanışa önem verenlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm Amazing Zigzag, ücretsiz olarak sunulmuş ve oldukça ufak boyutlu. Oyunda zig zag çizerek ilerleyen bir daireyi kontrol ediyorsunuz. Amacınız yolunuza çıkan karelere dokunmadan altınları toplamak. Yani olabildiğince yüksek puan elde ederek dereceye girmek.

Bir sonu olmayan oyunda kontrol sistemi bir dönemin en popüler beceri oyunu Flappy Bird ile aynı yapılmış. Daireye dokunduğunuz vakit sağa, tekrar dokunduğunuzda da sola gidiyor. Bunu yapmak oldukça basit ve kısa sürede alışıyorsunuz. Lakin yol boyunca karşınıza çıkan engeller işinizi zorlaştırıyor. Ekranın farklı noktalarından sürekli hareket halinde olan engellere atlatmak için son derece sakin olmalı, kıvraklığınızı konuşturmanız gerekiyor. Oyunun zorluğu bu noktadan sonra ortaya çıkıyor. Oyunda puan kazanmak için engelleri aşmanız yeterli olmuyor. Engellerin yakınına akıllıca yerleştirilmiş altınlar puan kazandırıyor.

Amazing Zigzag, Flappy Bird kontrol sistemi ile oynanıyor lakin saç – baş yolduracak kadar zorlu bir beceri oyunu olmamış. Kısa süreliğine oynandığında keyif veriyor.

YORUMLAR