Amazon Chime 4.0.4544 (Android)
Amazon Chime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    175

  • Üretici

    Amazon.com, Inc.

Amazon Chime mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma, sesli arama ve görüntülü sohbet uygulamasıdır

Amazon Chimekullanıcıalra pratik bir şekilde video konferans düzenleyebilme ve konferanslara katılabilme imkanı veren bir mobil mesajlaşma, sesli görüşme ve görüntülü sohbet uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Amazon Chime, dünyaca ünlü e-ticaret devi Amazon tarafından kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Amazon Chime, temelde online toplantıları kolaylaştırma ve düzenli hale getirme amacını güdüyor. Amazon Chime ile kullanıcılar Outlook veya Google takvimleri üzerinde toplantılar oluşturabiliyor ve bu toplantıya katılacak kişileri belirleyebiliyor. Toplantı zamanı geldiğinde ise Amazon Chime toplantıya katılacak kullanıcıları otomatik olarak toplantıya çağırıyor.

Amazon Chime'da internet bağlantınız aracılığıyla sesli ve görüntülü görüşme yapmanın yanısıra sohbet odalarında mesajlaşabiliyor, resim ve dosya paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca ekran paylaşma aracı ile ekranınızdaki görüntüyü karşı tarafa aktarabiliyor, ekranınızdaki görüntüyü de karşı tarafa iletebiliyorsunuz.

YORUMLAR