Amazon Cloud Drive 3.3.87 (Android)

Amazon Cloud Drive

Amazon Cloud Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazon Cloud Drive, fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak buluta yedekleyen bir mobil uygulamadır.

Amazon Cloud Drive, Android akıllı telefon ve tabletler için kullanılabilen bulut depolama uygulamasıdır. Mobil cihazınızdaki fotoğraf ve videolarınızı Amazon’un güvenli bulut ortamına yedekleyen uygulama, ilk kullanım için 5GB ücretsiz depolama alanı veriyor.

Amazon’un bulut depolama çözümü Cloud Drive, telefon ve tabletinizdeki yüksek kalitede video ve fotoğrafları buluta aktararak, mobil cihazınızın depolama alanını önemli ölçüde işgal eden medya dosyalarınıza hem dilediğiniz an erişme izni veriyor, hem de alandan kazandığınızdan depolama alanını sıkıntı etmeden dilediğiniz kadar video ve fotoğraf çekebiliyorsunuz.

Özellikle hafıza kartı seçeneği olmayan düşük dahili depolama alanına sahip akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hayat kurtaran bir yedekleme uygulaması olan Amazon Cloud Drive, kullanımı basit arayüz ile geliyor. Şık zaman çizelgesi, fotoğraf ve videolarınızı ay ve sene bazında listeliyor; böylelikle dilediğiniz ay / sene içerisinde çektiğiniz tüm medyalara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Otomatik yedekleme özelliği de bulunan uygulamanın sunduğu depolama seçenekleri ise şöyle; 5GB alana ücretsiz sahip oluyor, 20GB alan için yıllık 10 dolar, 50GB alan için yıllık 25 dolar ücret ödemeniz gerekiyor. En çok tercih edilen seçeneklerin yanında 100GB, 200GB, 500GB ve 1000GB alan sunan seçenekler de mevcut olsa da bunlar için belirlenen fiyat dudak uçuklatıcı cinsten.

YORUMLAR