Anger of Kingdoms

Anger of Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anger of Kingdoms ücretsiz bir mobil strateji oyunudur

Anger of Kingdoms oyunculara kendi krallıklarının kralı olabilme ve hakimiyet için diğer krallarla savaşma imkanı veren bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Anger of Kingdoms'da küçük bir toprak parçasının hkimiyetini devralarak oyuna başlıyoruz. Oyundaki temel amacımız en güçlü orduyu inşa edip, en güvenli kaleye sahip olmak ve düşmanlarımızı savaş alanında yenmek. Bu iş için ilk olarak üretim faaliyetlerimizi başlatıyoruz. Bu sayede askerlerimizi yetiştirmek için ve işimize yarayacak binaları inşa etmek için gerekli kaynakları topluyoruz.

Anger of Kingdoms'da kaynak topladıkça sahip olduğumuz binaları geliştirebiliyor; daha güçlü askerler ve savaş araçları üretebiliyoruz. Artan kaynaklar kendi kalemizi inşa etmemize ve onu savunma sistemleriyle donatmamıza da yardımcı oluyor. Bu sayede düşman saldırılarına karşı topraklarımızı koruyabiliyoruz. Ordumuzu güçlendirdikçe düşman topraklarına akın düzenliyoruz ve galip geldikçe topraklarımızı genişleterek daha fazla kaynağa sahip olabiliyoruz.

Orta Çağ temasına sahip oyunda döneme özgü kılıç - kalkan savaşları, mancınık gibi kuşatma silahları, atlılar ve okçular gibi öğeler oyuncuları bekliyor. Online olarak oynayabileceğiniz oyunda gerçek rakiplerle savaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR