Anvil: War of Heroes

Anvil: War of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anvil: War of Heroes, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen kart desteleri halinde kahramanlar içeren bir strateji oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Anvil: War of Heroes mobil oyunu, kart oyunu dinamikleriyle strateji türünü harmanlayan başarılı bir oyundur.

Anvil: War of Heroes mobil oyununun Android sürümü henüz tam sürüm halinde piyasaya sürülmese de oyununun deneme sürümünü şu an için oynayabilirsiniz. Strateji, savaş ve kart oyun türlerini başarıyla birleştiren Anvil: War of Heroes mobil oyununda arkadaşlarınızla ya da diğer kullanıcılarla birlikte oluşturacağınız ekiplerle savaşlara katılabilir ve destenizi en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Kartlarda yer alan kahramanları geliştirmek yerine stratejilerinizi ve oyun varyasyonlarınızı geliştirebilir ve çeşitlendirebilirsiniz. Yani kartlarda yer alan kahramanlar her zaman standart kalacaktır. Oyunda ilerledikçe yeni stratejiler öğrenecek ve başarılarınızı sosyal medyada paylaşabileceksiniz. Keyifle oynayacağınız Anvil: War of Heroes mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR