Apps

Apps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apps, Android uygulama mağazası Google Play'deki en iyi uygulamaları bulmanızı sağlayan yardımcı bir Android uygulaması.

Apps, adından da anlayacağınız üzere Android uygulama mağazası üzerinde uygulamalar bulmanızı sağlayan yararlı ve kullanışlı bir Android uygulaması. Google Play'e gelen son güncellemeler sonrasında içerisinde oyun olmayan normal uygulamaları bulmak ya da keşfetmek gerçekten zorlaştı. Fakat yeni uygulamalar bulmak ve denemek isteyen bir Android kullanıcıysanız artık keşfetmek eskisine göre zor. Yine de Apps uygulaması bu zorluğu ortadan kaldırarak Google Play üzerindeki en iyi uygulamaları sizlere sunuyor.

Hem zaman kazandıran hem de oldukça kullanışlı ve iyi uygulamaları bulmanızı sağlayan uygulama tasarım olarak Google Play'e oldukça benziyor. Aslında uygulama Google Play'i sadece uygulamaları gösterecek şekilde açıyor diyebilirim. Oyun oynamayı sevmiyorsanız ya da oyun indirmek istemiyorsanız Apps'i kullanarak bir çok farklı ve yararlı uygulamayı Apps ile çok daha rahat keşfedebilirsiniz.