APUS Booster+

APUS Booster+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

APUS Booster+ pratik bir telefon performansı artırma uygulamasıdır

APUS Booster+ kullanıcılara pratik bir şekilde RAM temizleme ve telefon hızlandırma konusunda yardımcı olan bir performans artırma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan APUS Booster+ temel olarak akıllı telefonunuzda kullanılan mobil belleğin bir miktarını serbest bırakıyor ve bu sayede işlemlerin daha yüksek performansla çalışmasını sağlıyor. Normalde Android cihazımızda birçok uygulama ve hizmet çalışıyor. Bu uygulamalar ve hizmetlerden bir kısmı bizim komutlarımızla çalışmaya başlasa da bir kısmı arkaplanda bizim bilgimiz dışında çalışıyor. APUS Booster+ ile bu uygulama ve hizmetlerin kullandıkları belleği temizleyebiliyorsunuz.

APUS Booster+ kullanılmayan uygulamaların bellek harcamaması için o uygulamaların kapatılmasını sağlıyor. Uygulamanın bu özelliğini yapılandırabilmeniz de mümkün. Zorlu kapama işleminin uygulanmayacağı uygulamaları belirleyebiliyorsunuz ve APUS Booster+'ın bu uygulamaları zorla kapatmasını engelleyebiliyorsunuz.

APUS Booster+ tek dokunuşla RAM temizlemenizi ve gereksiz uygulamaları kapatmanızı mümkün kılan bir uygulama.

YORUMLAR