Aran Kazan

Aran Kazan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aran Kazan mobil cihazlarınızda faydalanabileceğiniz bir ödül kazanma uygulamasıdır

Aran Kazan kullanıcılara mobil cihazları aracılığıyla farklı ödüllere sahip olma imkanı veren bir ödül kazanma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Aran Kazan temel olarak çok zahmet harcamadan ödül kazanmanıza yardımcı oluyor. Aran Kazan ile ödül kazanabilmek için farklı yollar izleyebiliyorsunuz. Bu yöntemlerden en dikkat çekeni ise size gelen aramalardan puan kazanabilmeniz. Uygulama belli eylemleri gerçekleştirdiğinizde size belli bir puan veriyor ve bu puanları biriktirerek hediye kataloğundan seçeceğiniz ödüllere sahip olabiliyorsunuz.

Aran Kazan'da arama almanın haricinde izleyeceğiniz puan kazanma yolları temel olarak reklam üzerine kurulu. Örnek olarak Android cihazınıza yeni bir uygulama veya mobil oyun indirdiğinizde puan kazanabiliyorsunuz. Bunun yanında uygulamalarda gösterilen videoları izlemek de bir başka puan kazanma yolu. Uygulamanın size verdiği davetiye koduyla arkadaşlarınızı uygulamayı kullanmaya davet ettiğinizde de ek puan kazanabiliyorsunuz.

Aran Kazan kullanarak sinema biletleri, Steam cüzdan kodları, Facebook kredileri ve oyun kartları, League of Legends puanları, Metin 2 oyun kredileri, Game Sultan G-Cash, Joypara gibi ödüller kazanabilmeniz mümkün.

YORUMLAR