Archer Diaries

Archer Diaries
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz okçuluk oyunudur.

Archer Diaries, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir okçuluk oyunudur. Okçuluk aslında bir spor olsa da aynı zamanda çok eğlenceli ve vakit geçirmenizi sağlayacak bir aktivite de olabilir.

Archer Diaries de spordan çok eğlence amaçlı geliştirilmiş bir uygulama. Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz pek çok spor temalı oyun var. Fakat bir sporu eğlenceli bir aktivite ve oyun haline getirmiş çok fazla uygulama yok.

Archery Diary oyununda başlangıç seviye bir okçu olarak başlıyorsunuz. Hedefinizse sürekli çalışarak kendinizi geliştirerek daha ileri bir seviye okçu olabilmek. Fakat bu esnada dünyayı dolaşıyorsunuz.

Japonya'dan Arabistan çöllerine, Venedik'ten Paris'e pek çok şehirde geçen oyunda bir maceraya çıkıyorsunuz diyebilirim. Maceranız boyunca pek çok görevle karşılaşıyorsunuz. Rüzgar, yer çekimi ve hareketli hedefler de önünüzdeki zorluklardan bazıları.

Oyunun grafikleri de gayet hoş görünüyor diyebilirim. Okçuluk yeteneklerinizi test etmek ve geliştirmek isterseniz bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.