Armor Academy Shape It Up! (Android)

Armor Academy Shape It Up!

Armor Academy Shape It Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Armor Academy Shape It Up! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Armor Academy Shape It Up! oyunculara heyecanlı ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmayı başarabilen bir mobil bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Armor Academy Shape It Up! temel olarak el ve göz koordinasyonumuzu test eden ve beyin jimnastiği yapmamızı sağlayan bir bulmaca oyunu. Armor Academy Shape It Up!'da temel amacımız ekranda karşımıza çıkan şekilleri farklı parçaları kullanarak tamamlamak. Verilen şekiller farklı geometrik şekillerin birleşimi şeklinde hazırlanmış yapılar. Bize bu şekli tamamlayabilmemiz için çeşitli geometrik parçalar veriliyor. Bu parçalar arasından ekrandaki şekil ile uyumlu olanları ayıklamamız gerekiyor.

Armor Academy Shape It Up!'da zamana karşı yarışıyoruz. Ekrandaki her şekli tamamlamamız için bize belli bir süre veriliyor. Bu süre içerisinde bu şekli tamamlayacak geometrik parçaları ayıklamamız ve şekil üzerine yerleştirmemiz gerekiyor. Oyun başlarda gayet kolay olsa da ilerleyen bölümlerde daha fazla parça karşımıza çıkıyor ve işler zorlaşıyor.

Armor Academy Shape It Up! sade bir görünüme sahip bir oyun. Eğer aile üyelerinizle birlikte keyifli bir şekilde zaman geçirmek için oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız her yaştan oyun severe hitap eden Armor Academy Shape It Up! güzel bir seçim olabilir.