Armor Age: Tank Wars 1.6.240 (Android)

Armor Age: Tank Wars

Armor Age: Tank Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PvP savaşları bizleri bekliyor olacak.

Mobil platforma özel olarak geliştirdiği oyunlar ile akıllara kazınan HeroCraft yine oyuncuların yüzünü güldürüyor. Mobil strateji oyunları arasında yer alan ve kısa sürede oyuncuların beğenisini kazanan Armor Age: Tank Wars, oyuncuları rekabet dolu bir atmosfere götürerek keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor.

Gerçekçi yapısı ile kısa sürede çevresinde yüzbinlerce oyuncuyu toplayan yapımda, farklı tank modelleri yer alıyor. Gerçek zamanlı PvP maçlarına katılacağımız yapımda çeşitli ülkelerden tarihsel tanklar yer alacak. Oyunda bulunan tankların kendilerine özgü özellikleri ve atış menzilleri olacak. Oyuncular seçtikleri tankları özelleştirebilecek ve daha güçlü bir hale getirebilecekler. Grafikleri açısından oyunculara kusursuz bir görünüm sunan yapım, kendine has görselleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Sadece Google Play üzerinden 500 binden fazla kez indirilen tank oyunu, tüm dünyada milyonlarca oyuncuy peşinden sürüklüyor.

Ücretsiz olarak indirilip oynanan yapımda hayatta kalmaya çalışacak ve rakiplerimizi etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Yapım 4.3 gibi bir skor puanına sahip.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR