Army Men Strike 2.49.0 (Android)

Army Men Strike

Army Men Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon dolu masa savaşlarına hazırlanın.

Mobil platformda strateji oyunları arasında yer alan ve gerçek zamanlı olarak on binlerce oyuncuyu ortak bir çatı altında toplayan Army Men Strike etkileyici grafiklere sahiptir.

Üç milyondan fazla indirilen ve gün geçtikçe oyuncu kitlesini arttırmaya devam eden yapım, içeriği ile oyuncuların da beğenisini kazanmaya devam ediyor. Masa savaşları yapacağımız oyunda, bizleri oldukça hareketli dakikalar bekliyor. Oyun içerisinde kendi karargahımızı kurabilecek ve askerlerimizi yetiştirebileceğiz.

Oldukça eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkan Army Men Strike’da masa üzerinde ordumuzu yönetecek ve karşı rakip üzerinde baskı yaratacağız. Savaşı kazanabilmek için birbirinden farklı taktikler uygulayacak ve rakibimizin kaçırdığı fırsatları değerlendirerek savaşı kazanmak için mücadele edeceğiz. Çocuk odasında geçen oyunda, kendi karargahımızı kurabilecek ve yönetebileceğiz.

Oyun içerisinde yer alan tanklar, uçaklar ve piyadeler ile çeşitli taktikleri kolayca uygulayabilecek ve birbirinden farklı saldırılar yaparak rakibimizi etkisiz hale getirebileceğiz. Görsel efektleri ile de oldukça başarılı görünen yapım, mobil platformda tamamen ücretsiz olarak oynanmaktadır. Army Men Strike ile strateji dünyasına hoş geldiniz.

YORUMLAR