Aşk Testi

Aşk Testi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aşk Testi, adından da çok net anlayacağınız üzere sevdiğiniz kişiye ne kadar aşık olduğunuzu ölçen ve bunu yaparken size sorular yönelten eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Aşk Testi, aşıklar için özel olarak hazırlanan uygulama çiftlerin birbirlerine ne kadar sevdiğini ölçmeye yarayan bir Android uygulamasıdır. Uygulama ile aşkınızı ölçmek için sevgili yada eş olmanız farketmez. Aşkı ne kadar derin yaşadığınız yada ne kadar değer verdiğinizi öğrenmek için Aşk Testi uygulamasını ücretsiz olarak telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Test olarak karşınıza çıkacak olan sorulara dikkatlice cevap vererek aşkınızın ne kadar kuvvetli olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı testi sevgilinize de yaparak aşkınızın karşılığını da öğrenebilirsiniz. Bir takım veriler kullanılarak hazırlanan sorular sonucunda çıkacak olan sonuçlar yüzde yüz doğru değil elbette. Bu nedenle test sonucunda düşük oranlar elde ederseniz bunu çok da ciddiye almamanızı öneririm. Durduk yere kimsenin arasını açmayalım :)

Tasarım olarak oldukça sade ve basit duran uygulama pemve renk ve kalplerle süslenmiş. Göze hoş gelen tasarımı sayesinde soruları çözerken kendinizi sınavda soru çözer gibi hissetmeyeceksiniz. Eğer bir sevdiğiniz varsa Aşk Testi uygulamasını Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek bir denemenizi tavsiye ederim.