ASUS Fonepad Duvar Kağıtları (Android)

ASUS Fonepad Duvar Kağıtları

ASUS Fonepad Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ASUS Fonepad cihazların ekran boyutu ve çözünürlüğüne göre ayarladığımız duvar kağıtları ile cihazınızı daha da renklendirebilirsiniz.

ASUS Fonepad piyasada bulunan tabletler içerisinde en kalitelilerden bir tanesi ve her zamanki ASUS kalitesini bünyesinde barındırıyor. Ancak cihazın sınırlı sayıda duvar kağıdı ile gelmesi sebebiyle zaman zaman kullanıcıların sıkıldığını görmek de mümkün. Tamindir olarak cihazınızın ekran boyutları ile tam bir uyum gösterecek farklı kategorilerde 10 adet duvar kağıdını bir araya getirdik ve böylece sürekli olarak aynı duvar kağıtlarını kullanmanıza gerek kalmayacak.

Paketi ZIP olarak indirdikten sonra herhangi bir sıkıştırma programını kullanarak duvar kağıtlarını cihazınızın galerisine kaydedebilirsiniz. Cihazınıza attığınız duvar kağıtları galeri uygulamanızda görüneceklerdir ve daha sonra resimleri açtığınızda duvar kağıdı yapma seçeneklerini kullanarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer standart Android wallpaperlarından ve benzer uygulamalardan sıkıldıysanız hiç bir uygulama yüklemenize gerek bırakmayan duvar kağıdı pakedimizi indirmeyi unutmayın.

YORUMLAR