AsyaCall

AsyaCall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AsyaCall, çağrı merkezinde bekleme süresini oldukça kısaltan ücretsiz bir uygulamadır.

AsyaCall, Bank Asya müşteri olan kredi kartı, debit kartı veya hesaba bağlı park sahibi olan herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği bir iletişim uygulaması. Çağrı merkezi hizmetlerine ulaşımı hızlandıran, bekleme süresini en az indiren uygulama her Bank Asya müşterisinin akıllı telefonunda bulunmalı.

Hesabımızda veya kredi kartımızda bir sorunla karşılaşmamız durumunda ihtiyaç duyduğumuz çağrı merkezi, sorunumuzu er geç çözse de o birime ulaşmak için büyük çaba sarf eder, bazen de ulaşamadığımızdan telefonu kapatmak durumunda kalırız. Tam bu noktada karşımıza çıkan AsyaCall, çağrı merkezini aradığımızı bıkkınlık getiren “tuşlayın” sesini dinletmeden sizi ilgili birime yönlendiriyor. Bunun için uygulamada her bir sorun için kısayol oluşturulmuş. Örneğin; kredi kartınızın çalınması durumunda “Kayıp Çalıntı ve Şüpheli İşlem”i seçiyor ve ardından “ara” butonuna dokunuyorsunuz. Böylelikle doğrudan çağrı merkezindeki yetkili kişiye ulaşmış oluyorsunuz.

Bank Asya müşterilerinin Alo Asya’ya hızlı ve kolay bir şekilde erişimini mümkün kılan AsyaCall, sık kullanılanlar listesi oluşturmanıza da izin veriyor. Karşılaştığınız sorunu uzun listeden aramak yerine kendi oluşturduğunuz listeden seçebiliyorsunuz.

AsyaCall, diğer bankacılık uygulamalarında da görmek istediğimiz bir sistem. Eğer Bank Asya müşteri iseniz çağrı merkezinde kaybolmadan işinizi tamamlama kolaylığı sunan bu uygulamayı Android telefonunuza kesinlikle indirmelisiniz. Unutmadan, AsyaCall uygulamasından yararlanabilmeniz için aktif olarak kullandığınız kartınızın son sekiz hanesini ve kartınızın şifresini girererek aktivasyonunuzu gerçekleştirmeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.