Auto Date Time Stamp on Photo 1.8 (Android)

Auto Date Time Stamp on Photo

1.8
Auto Date Time Stamp on Photo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Auto Date Time Stamp on Photo, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir resim düzenleme uygulamasıdır.

Auto Date Time Stamp on Photo, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayı kullanarak resimlerinizi çektiğiniz tarihi asla unutmayacaksınız.

Uygulama, temel olarak telefonunuzun kamerasıyla çektiğiniz resimlere tarih damgası vurmanıza yardımcı oluyor. Uygulama sayesinde kendi zevkinize göre tarih-saat damgaları oluşturarak çektiğiniz resimlere otomatik olarak eklenmesini sağlayabilirsiniz. Farklı renk ve font özellikleriyle tamamen kişiselleştirilebilir damgalarla bundan sonra çektiğiniz fotoğrafların zamanını asla unutmayacaksınız. Her türlü kamera uygulamasıyla uyumlu olarak çalışan uygulama aynı zamanda varsayılan kameranızın tüm özelliklerine sahip oluyor. Uygulamayı pro sürüme yükselterek damgalarınıza daha fazla kişisellik kazandırabilirsiniz. 

Uygulama Özellikleri;

  • Farklı renk
  • Farklı font
  • Damga konumu için farklı alanlar
  • Basit ve kullanışlı
  • Tamamen kişiselleştirilebilir

Tarih + timestamp Resim uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR