Avon 2.3.3 (Android)

Avon

Avon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünyaca ünlü güzellik markası Avon ürünlerine göz atabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Kadınların vazgeçilmez güzellik markası Avon’un Android uygulamasıyla, birçok kategorideki ürüne göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Dünyaca ünlü güzellik markası Avon; makyaj, parfüm ve daha birçok ürünle hizmet veriyor. Avon kataloğuna her zaman ulaşamayanlar ve yeni ürünlere göz atmak isteyenler için geliştirilen uygulama ile alışveriş yapmak daha kolay hale getirilmiş. Birçok kategorideki ürüne anında ulaşabilir, fırsatları takip edebilir ve beğendiğiniz ürünleri Avon temsilcisine ileterek kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Sadece e-posta adresinizi kullanarak müşteri temsilcisine ulaşabileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz Avon uygulamasında, konuma göre arama yaparak en yakın Avon Temsilcisine ulaşabilmeniz de mümkün. Alışveriş yapmak için, beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra istek listenizi hazırlayarak Avon Temsilcisine iletmeniz yeterli. Siparişiniz en kısa sürede hazırlanarak belirttiğiniz adrese gönderilecek ve güzelliğinize güzellik katabileceksiniz.

Avon Temsilcilerinin de kullanabileceği bu uygulama, online olarak kazanç elde etme imkanı sunuyor. Müşterilerle iletişime geçerek satışlarınızı arttırabilir, yenilikler ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR