Baby Pet Clinic Vet Doctor

Baby Pet Clinic Vet Doctor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Pet Clinic Vet Doctor, sahipleri tarafından muayene edilmek için getirilen evcil hayvanları konu alan bir eğlence oyunudur.

Evcil hayvanları seviyorsanız ve evde onlara bakma imkanınız yoksa Baby Pet Clinic Vet Doctor oyunu bu özleminizi biraz dindirebilir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Baby Pet Clinic Vet Doctor oyunuyla birlikte hasta hayvanları iyileştirin.

Veterinerlik oldukça zor fakat bir o kadar da hoş bir meslektir. Çünkü size gelen hastalar diğer doktorlara göre insanlar değil evcil hayvanlar. Bu hayvanların da tıpkı insanlar gibi bakıma ve sevgiye ihtiyacı var. Sizin bir veteriner olarak evcil hayvanları oldukça dikkatli muayene etmeniz ve onları iyileştirmeniz gerekli.

İlk olarak muayene için size gelen evcil hayvanların ateşini ölçmeli ve onları stetoskop ile dinlemelisiniz. Daha sonra ise hastalığını bulup onları iyileştirmelisiniz. İyileşen evcil hayvan hastalarınızı daha sonra yıkayabilir ve giydirebilirsiniz. Tüm işlemlerden sonra evcil hayvanları sahiplerine en iyi şekilde teslim etmelisiniz. Eğer evcil hayvanların sahipleri hizmetinizden memnun kalırsa sizi arkadaşlarına önerecektir. Bu sayede daha fazla unvan ve daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR