Babylon 2055 Pinball 1.0 (Android)

Babylon 2055 Pinball

1.0
Babylon 2055 Pinball
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Babylon 2055 Pinball, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli bir pinball oyunu.

Babylon 2055 Pinball, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek, göz alıcı bir pinball oyunu. Bu tarz bir oyun için yüksek sayılabilecek bir fiyat etiketine sahip olan Babylon 2055 Pinball, renkli görselleri ve kaliteli ses efektleriyle fiyatını başarıyla tolere ediyor.

Oyun salonlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan Pinball oyununu başarıyla mobil cihazlarımıza aktaran Babylon 2055 Pinball'da birbirinden ilginç ve göz alıcı masalara yer verilmiş. Masa tasarımlarındaki detaylar ve animasyonlardaki akıcılık, oyunun genel kalite algısını bir basamak yukarı taşıyor. Oyunda yedi farklı masa bulunuyor fakat bunlar haricinde bir tane de özel masa mevcut.

Oyundaki temel amacımız ekranın alt bölümünde bulunan kolları kullanarak topu fırlatmak ve mümkün olan en yüksek skoru almaya çalışmak. Bunu gerçekleştirmek pek kolay olmuyor çünkü yüksek puan veren parçaları vurmak epey zor.

Babylon 2055 Pinball dokuz adet oyun modunu da beraberinde getiriyor. Tahmin edebildiğiniz gibi tüm bu modlar kendilerine has özelliklere sahip. Hepsini teker teker deneyip en çok hoşunuza gidenle vakit geçirebilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Babylon 2055 Pinball, ses efektleri, mod çeşitliliği, renkli ve göz alıcı atmosferiyle pinball oyunu denemek isteyen herkesin göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR