Background defocus 1.2.6 (Android)

Background defocus

Background defocus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Background defocus, objelere bulanıklık efekti vermenizi sağlayan etkili ve kolay kullanımlı bir fotoğraf uygulamasıdır.

Background defocus, Xperia akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflardaki alan derinliğini değiştirmenize imkan tanıyan bir fotoğraf uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz sunulan ve kolay kullanımlı bu fotoğraf uygulaması lie istediğiniz objeyi öne çıkarabilir, profesyonel görünümlü fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Sony’nin Xperia kullanıcıları için hazırladığı özel uygulamalardan biri olan Background defocus ile fotoğraflarınıza boke efekti uygulayarak istediğiniz nesneyi ön plana çıkarılabilirsiniz. Bulanıklık seviyesi ve bulanıklık efektinin türünü ayarlama seçenekleri de sunan bu uygulamanın kullanımı son derece basittir. Xperia telefonunuzun dahili kamerasını açın ve kamera modu olarak Background defocus’u seçin. Vizörde odaklanmak istediğiniz objeye dokunun ve kamera simgesine dokunarak fotoğrafınızı seçin. Ekrandaki kontrol seçeneklerini kullanarak bulanıklık efektini dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Not: En iyi sonucu olmak için, objeye 15-45 cm uzaklıktan odaklanın ve arka plan objesinin odak noktasından 5 metre uzakta olmasına dikkat edin.

YORUMLAR