Background Eraser 1.4.6 (Android)

Background Eraser

Background Eraser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Background Eraser, istediğiniz resimlerin arka planlarını silebilmeniz için geliştirilen eğlenceli ve kullanışlı bir Android uygulaması.

Background Eraser, Android sahibi olan ve fotoğraflar üzerinde oynamalar yapmayı seven kullanıcıların işine yarayabilecek hem eğlenceli hem de başarılı bir Android fotoğraf uygulaması. Esas görevi fotoğrafların arkaplanlarını silmek olan uygulama, böylece ortaya çıkan fotoğraflardaki nesne veya kişileri başka fotoğraflara ekleme imkanı sunuyor. Fakat ekleme işlemi için farklı bir uygulama kullanmanız gerekiyor.

Fotoğraf arkaplanı silme uygulaması olarka geçen Background Eraser, aynı zamanda fotoğraf kesme ve biçme uygulaması olarak da adlandırılabiliyor. Bunun nedeni ise arkaplanını sildiğiniz bir resimde istediğiniz herhangi bir şeyi tek başına bırakabiliyorsunuz. Örneğin sade bir duvarın önünde tek başınıza çekildiğiniz bir fotoğraftaki duvarları silerek sadece kendinizi bırakabilirsiniz. Böylece oluşturduğunuz kendi resminizi de farklı bir fotoğrafa eklemek mümkün.

Oldukça kolay kullanıma sahip olan uygulama ile fotoğrafların arkaplanlarını silmek çok basit bir işlem. Bir kaç defa deneyerek hemen nasıl yapılacağını kavrayabiliyorsunuz.

Fotoğraf kesme ve birleştirme işlemleriyle ilgileniyorsanız ya da ihtiyaç duyuyorsanız Background Eraser uygulamasını ücretsiz olarak indirip denemelisiniz.