Backyard Blast 1.0.14 (Android)

Backyard Blast

Backyard Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Backyard Blast oyunu, aç olan hayvan karakterinizin karnını meyveleri eriterek doyurmanızı amaçlıyor.

Bulmaca oyunlarını oynamak zaten oldukça zevklidir. Fakat Backyard Blast oyununda bu durum iyice abartılmış. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Backyard Blast, oyunda bulunan hayvan karakterinizi beslemeyi ve meyveleri eritmenizi amaçlıyor.

Oyunda klasik bulmaca oyunlarında olduğu gibi aynı renkteki meyveleri eşleştirip eritiyorsunuz. Meyveleri sağa veya sola hareket ettirerek eşleştirebilirsiniz. Fakat oyunu diğer tüm bulmaca oyunlarından ayıran en önemli özellik karakterli olması. Backyard Blast oyununda bir tane sevimli hayvan karaktere sahipsiniz. Sizin göreviniz bu karakterin karnını doyurmak. Yani Backyard Blast oyununda sadece meyveleri eriterek bölüm geçemiyorsunuz. Meyveleri eriterek yalnızca karakterinize yol gösterebilirsiniz.

Her yeni bölümde Backyard Blast oyunu size yapmanız gereken görevleri söylüyor. Size verilen bu görevleri gerçekleştirmek ise oldukça zevkli. Bu görevlerde, oyunda bulunan onlarca farklı meyveler arasından karakterinize yedirmeniz gereken bir meyve belirleniyor. Sizin de renkleri eşleştirerek karakterinizi o meyvelere ulaştırmanız lazım.

Boş zamanlarınızda severek oynayabileceğiniz, stres azaltıcı özellikte olan bu güzel oyunu hemen şimdi indirip akıllı cihazınızda oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

YORUMLAR