Ben Bilmem Eşim Bilir

Ben Bilmem Eşim Bilir

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,651
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dogan TV Holding A.S.

Ben Bilmem Eşim Bilir mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kelime tahmin etme oyunudur

Ben Bilmem Eşim Bilir televizyonlarda bir hayli popüler olan Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışmadan esinlenerek geliştirilmiş bir bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kelime oyunu olan Ben Bilmem Eşim Bilir'in televizyonlarda yayınlanan yarışma programının resmi mobil uygulaması olmadığını belirtmekte fayda var. Bu Android uygulaması Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmas programında oynanan kelime tahmin etme oyununu mobil cihazlarımıza taşıyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir'deki kelime oyununa 2 yarışmacı katılıyor. Bu yarışmacılardan birine kulaklık takılarak yüksek sesle müzik dinletiliyor. Diğer yarışmacı ise kulağında kulaklıkla yüksek sesle müzik dinleyen yarışmacıya bir kelimeyi anlatmaya çalışıyor. Kulaklıklı yarışmacı da karşısındaki yarışmacının dudak hareketlerinden ve mimiklerinden faydalanarak anlatılan kelimeyi tahmin etmeye çalışıyor. Belirlenen süre içerisinde en çok kelimeyi doğru tahmin eden yarışmacı oyunu kazanıyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir'de bütün oyunu oynamak için aynı telefonu kullanabilirsiniz. Kelimeyi anlatan oyuncu telefonu eline aldıktan sonra telefona bağlanan kulaklığı kelimeyi tahmin etmeye çalışan yarışmacıya verebilir. Anlatılacak kelimeleri ekrandan takip edebiliyorsunuz. Eğer kelime doğru bilinirse ekrana bir kere, pas geçilmek istenirse ekrana çift dokunmanız yeterli. Ben Bilmem Eşim Bilir oldukça basit bir uygulama.