Ball Jump 1.0 (Android)

Ball Jump

1.0
Ball Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ball Jump keyifli bir mobil beceri oyunudur

Ball Jump vakit öldürmek için güzel bir seçim olabilecek zorlu bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ball Jump reflekslerinizi zorlu bir sıunava sokuyor. Oyunda temel olarak sürekli ilerlemeye devam eden bir topu yönetiyoruz. Sonu olmayan oyunda temel amacımız ise topumuzun en uzun süre yoluna devam etmesini sağlayarak en yüksek puanı elde etmek. 

Ball Jump anlık olarak değişen şartlarda ilerlediğimiz bir oyun. Topumuzla oyuna başladığımızda karşımıza tuğlalar çıkıyor. Bu tuğlaların üzerlerine zıplıyoruz ve boşluklara düşmemeye çalışıyoruz. Fakat ancak biz üzerinde yer aldığımız tuğlanın ucuna yaklaştığımızda bir sonraki tuğla beliriyor. Ayrıca tuğlalar değişim de geçirebiliyor. Yani oyun değişen koşullara uyum sağlama yeteneğimizi ölçüyor. Ball Jump'da ilerledikçe arka plandaki renkler de değişiyor, bu da işleri bir miktar daha da zorlaştırıyor.

Ball Jump'ta doğru zamanlamayı yakalamamız önemli. Neyse ki oyun kolay kontrollere sahip. Ekrana dokunmanız topu zıplatmanıza yetiyor. Keyifli bir yapıya sahip olan Ball Jump her yaştan oyun severin hoşuna gidebilecek bir oyun.

YORUMLAR