Balls & Holes

Balls & Holes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Balls & Holes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Balls & Holes eğer zoru başarmayı seviyorsanız hoşunuza gidecek bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Balls & Holes'da cesaretini kanıtlamaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyunda temel amacımız ise yüksek bir dağa tırmanmak. Fakat bu iş sandığımız kadar kolay değil; çünkü yüzyıllar önce bir büyücü tarafından lanetlenen bu dağa daha önceden kimse tırmanamamıştır. Oyuna başladığımızda biz de bunun sebebini tecrübe ediyoruz. Lanetli dağdan tırmananların üzerine küçüklü büyüklü kayalar yuvarlanmakta.

Balls & Holes'da biz dağa tırmanmaya çalışırken karşımıza farklı türde kayalar çıkmakta. Kahramanımızı ekranda sağa ve sola yönlendirebileceğimiz gibi zıplayabiliyoruz. Dağdan yuvarlanan kayaların belli bölümlerinde boşluklar yer alıyor. Zor anlarda kahramanımızla bu boşluklara girerek kayadan kurtulabiliyoruz.

Balls & Holes oynarken sürekli değişen şartları gözlemlemeniz ve bu şartlara karşı reflekslerinizi kullanarak hızlı bir şekilde duruma uyum sağlamanız gerekiyor. Oyun kısa bir süre içerisinde bağımlılık yapabilmekte.