Başkana Mobil 1.7 (Android)

Başkana Mobil

1.7
Başkana Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başkana Mobil uygulaması ile Android telefonunuzdan ilgili belediyenin rahatsız olduğunuz çalışmasını şikayet edebiliyorsunuz.

Başkana Mobil, zaman zaman çalışmalarından rahatsız olduğumuz belediyeleri hızlıca şikayet edebildiğimiz bir uygulama. Telefonla sorunun fotoğrafını çekip göndermemiz şikayetin ilgili belediyeye iletilmesi için yeterli oluyor.

Tüm belediyelerin olmasa da çoğunun kendi mobil uygulaması ve şikayetinizi iletebileceğiniz bir irtibat numaraları var ancak Başkana Mobil çok pratik bir kullanım sunuyor. Yaşadığınız şehir bulunduğunuz ilçe fark etmeksizin şikayetinizi fotoğraflı olarak uygulamaya gönderiyorsunuz. Tabii ki ad soyad, e-posta adresi, telefon numarası bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Şikayetiniz için bir başvuru formu açılıyor. İlgili belediyeye şikayetiniz mail yoluyla gittiğinden daha doğrusu Başkana uygulaması belediyeye şikayetinizi mail ile ilettiğinden ilgili belediye şikayetinizi görüyor, Başkana Mobil uygulamasını kullanmaları gerekmiyor. Kısacası Başkana Mobil, sizinle belediyeler arasında bir köprü vazifesi görüyor.

Uygulama üzerinden yaptığınız şikayetler bir sonuca ulaşırsa, çözülürse tarafınıza anlık olarak bildiriliyor. Bu arada uygulama konum tabanlı çalışıyor. Haritada işaretlediğiniz noktaları görebiliyorsunuz.

YORUMLAR