Battle Beach 1.3.9 (Android)

Battle Beach

Battle Beach
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Beach ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Battle Beach eğer Clash of Clans tarzı strateji oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Battle Beach'de insanlığın medeniyeti yeniden kurma mücadelesine tanık oluyoruz. "Büyük Olay" adlı olaydan sonra insanlık tam anlamıyla çökmüş ve yıkıntılar içinde kalmıştır. Yeryüzünde tek yerleşilebilir ve yaşanabilir alanlar ise daha önceden insan eli değmemiş uzak tropik adalardır. İşte biz Battle Beach'de bu adaları keşfetmeye ve medeniyeti baştan inşa etmeye çalışan kahramanları yönetiyoruz ve insanlığa umut ışığı kazandırmaya çalışıyoruz.

Battle Beach'de strateji oyunlarıyla ilgili olan bir çok özelliği bir arada bulabilirsiniz. Şehir yönetimi, kule savunması ve gerçek zamanlı savaş Battle Beach'te birleşerek oyunculara eğlenceli bir tecrübe yaşatıyor. Oyunda istersek tek kişilik modda yağmacılarla savaşabiliyoruz veya çok oyunculu modda diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyoruz. Oyunda bize diğer oyunculara saldırma imkanı verildiği gibi ittifaklar kurma imkanı da verilmekte.

Battle Beach'de inşa etttiğimiz binaları kaynak kazandıkça geliştirmekte ve medeniyeti ilerletmekteyiz. Savaşta kullanabilmemiz için keskin nişancılar ve tanklar gibi farklı birimleri üretebiliyoruz. Bu birimleri de geliştirebilmemiz mümkün.

YORUMLAR