Battle Bros 1.25 (Android)

Battle Bros

Battle Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Bros kaliteli bir mobil strateji oyunudur

Battle Bros içerisinde farklı oyun türlerini birleştirerek eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmayı başarabilen bir mobil kule savunma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Battle Bros'da toprakları ellerinden alınmaya çalışan iki kardeşin kahramanlık hikayelerine tanık oluyoruz. Oyunumuzun hikayesi Evil Corp. adlı bir şirketin kahramanlarımızın topraklarını satın almak istemesiyle başlıyor. Bu firma satın aldığı yerdeki ağaçları keserek doğal yaşamı yok ediyor. Bu nedenle kahramanlarımız topraklarını satmak istemiyorlar. Bunun üzerine Evil Corp. emrindeki canavar ordusunu kahramanlarımızın toprakları üzerine salarak güç yoluyla topraklarını ele geçirmeye çalışıyor. Biz de onlara topraklarını koruyabilmeleri için yardımcı oluyoruz.

Battle Bros'da bir strateji oyunu ve aksiyon oyununun karışımı şeklinde bir oynanış mevcut. Oyunda düşmanlar dalga dalga üzerimize saldırırken bir yandan savunma kulelerimizi yerleştiriyor ve geliştiriyor, diğer yandan kahramanlarımızla savaş alanında düşmanlarla gerçek zamanlı olarak çatışmaya giriyoruz.

Battle Bros güzel grafiklere sahip. Oyunda 4 mevsim boyunca süren bir macera sunulmakta.

YORUMLAR