Bayram Mesajları

Bayram Mesajları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bayram Mesajları, bayram günlerinde sevddiklerinizin bayramlarını coşku ile kutlayabilmenizi sağlayan mesajlar içeren faydalı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Sevdiklerinizin ve uzaktaki akraba yada arkadaşlarınızın bayramlarını en içten şekilde kutlayabilmeniz için size yardımcı olacak bir uygulama arıyorsanız ''Bayram Mesajları'' uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Uygulamanın tasarımı oldukça sade ve kullanımı da aynı şekilde çok kolay. Uygulamayı diğer hazır mesaj uygulamalarından ayıran en belirgin özelliği ise, bayram ve esprili mesajlar olarak 2 farklı mesaj kataloğunun bulunması. Böylelikle mesajı göndereceğiniz kişi ile olan samimiyetinize dayalı olarak isterkomik bayram mesjaları gönderebilir, isterseniz de bayramlarını en iyi ve güzel şekilde kutlamak için normal bayram mesajlarından bir tane seçerek gönderebilirsiniz.

Uygulama üzerinden seçtiğiniz mesajları kısa mesaj yada e-posta olarak gönderme imkanınız bulunuyor. Toplu mesaj gönderimleri için de uygun olan uygulama ile hitap etmek istediğiniz kelimeleri de belirleyebiliyorsunuz. MEsajları göndermeden önce önizleme yaparak mesaj üzerinde düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ufak tefek hataların önüne geçebiliyorsunuz.

Esprili ve bayram mesajları dışında bulunan özel mesajlar bölümüne girerek kendi istediğiniz mesajları kaydedebilirsiniz. Farklı bir yerde görmüş olduğunuz mesajları buraya kaydederek sevdiklerinize bayramlarda gönderebilirseniz. Yaklaşan kurban bayramı öncesi sevdiklerinizin bayramını en güzel ve içten bir şekilde kutlamak istiyorsanız bu uygulamayı Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR