Beach Photo Frames 1.5 (Android)

Beach Photo Frames

1.5
Beach Photo Frames
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beach Photo Frames size aynı tatile gitmişsiniz gibi fotoğraflar çektirebilir. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirip verilen adımları izlemek.

Son dönemde iş yoğunluğundan dolayı tatile gidememiş olabilirsiniz. Bu gayet normal bir şey elbette herkes tatile gidecek diye bir zorlama yok. Ama tatile giden arkadaşlarınız varsa ve onlar sürekli tatildeki maceralarını anlatan fotoğraflar paylaşıyorlarsa onlara karşılık vermenin zamanı çoktan gelmiş.

Android platformuna indirebileceğiniz Beach Photo Frames uygulaması tamamıyla ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuluyor. Çeşitli grafikler ve efektler sayesinde sizi sanal olarak tatile göndermeyi başaran bu uygulama belki hoşunuza gidebilir. Belirli nedenlerden dolayı tatile gidemediğiniz Maldivler adasında çekilmiş bir fotoğrafınızın olması sizce de çok hoş değil mi?

Tatil fotoğrafınızı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey bir adet özçekim fotoğrafı bulmak. Daha sonra çektiğiniz o fotoğrafı Beach Photo Frames uygulamasına yükleyerek düzenlemeye başlayabilirsiniz. Fotoğrafınıza çeşitli efektler verebilir ve küçültme-büyültme gibi işlemlerinden geçirebilirsiniz. En sonunda ise istediğiniz tatil bölgenizin arka planını kaydederek sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıma hazır hale getirin. Deniz, kum ve güneş üçlüsüyle oluşturduğunuz fotoğraflar mutlaka arkadaşlarınız tarafından beğenilecek.

Oldukça güzel işler çıkartan bu uygulamayı fotoğraf düzenlemeleri ve tatil gezilerinde denemenizi öneriyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler!

YORUMLAR