Bebeğim

Bebeğim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yeni bebek sahibi olan anne ve babaların merak ettikleri her şeye kolayca ulaşabilecekleri bilgiler içeren bir uygulama.

Bebeğinin gelişim sürecinde yardıma ihtiyaç duyan anne ve babaların başucu kitabı niteliğindeki Bebeğim uygulaması, merak ettiğiniz soruların çözümünde yardımcı oluyor.

İlk kez çocuk sahibi olan ve çocuk büyütme konusunda tecrübesi olmayan anne ve babalar, bu süreçte çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalabiliyor. Bebeğin durumunu anlayabilmek ve en doğru şekilde yetiştirebilmek için desteğe ihtiyaç duyan anne ve babalar düşünülerek tasarlanmış Bebeğim uygulaması, uzman tavsiyeleriyle size rahat bir nefes aldıracak.

Uzman psikologlara hem kendinizle hem de bebeğinizle ilgili sorularınızı sorarak, tavsiyeler almanızda yardımcı olan uygulama, merak ettiklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğrenmenizde yardımcı oluyor. Bunların dışında, bebeğinizin fotoğrafını göndererek uygulama albümünde yer almasını da sağlayabileceğiniz gibi, eğlenceli bebek videolarıyla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Yüzlerce uzmanın kaleme aldığı makalelerle en doğru bilgilere ulaşabileceğiniz Bebeğim uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

YORUMLAR