Been Together (Android)

Been Together

Been Together
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Been Together sayesinde sevgilinizle geçirdiğiniz günleri hesaplayabilirsiniz.

Been Together adından da anlaşılacağı gibi çiftlere hitap eden hem eğlenceli hem de sevimli bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde sevgilinizle birlikteliğinizin kaçıncı gününe girdiğinizi ayrıntılı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yönlerinden bir tanesi de kullanıcılara önemli günleri hatırlatması. Bazen günlük hayatın yoğunluğu sebebiyle özel günler unutulabiliyor. Birlikte olduğunuz kişi bu konularda biraz hassas ise tatsız durumlar yaşanabilir. Been Together bu soruna tamamen çözüm olmayı amaç ediniyor. Tanışma yıldönümü, ilk dışarı çıkma yıldönümü, ilk sinema yıldönümü gibi farklı yıldönümlerini aynı uygulama içerisinde toplayabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir arkaplana sahip olan Been Together’da tasarımı dilediğiniz gibi şekillendirebilir ve bu sayede daha kişisel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Twitter ve Facebook desteği sunmasıyla öne çıkan Been Together’daki önemli anlarınızı sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz. Genel olarak Been Together çok fazla bir işlev sunmasa da çiftler için eğlenceli bir deneyim sunan bir yapım.

YORUMLAR