BestMe Selfie Camera 1.0.2 (Android)

BestMe Selfie Camera

BestMe Selfie Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BestMe Selfie Camera uygulaması, Android mobil cihazlarınızı kullanarak kolayca selfieler çekmenize olanak tanıyor.

BestMe Selfie Camera uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak selfieler çekmek isteyen kullanıcıların deneyebilecekleri ücretsiz kamera uygulamaları arasında yer alıyor. Özçekimler için kullanabileceğiniz uygulama, içerisindeki pek çok özellik ve araç ile göz dolduruyor ancak hem arayüzünün temiz bir şekilde kullanılabilmesi, hem de sıkıntısızca tüm işlevlerinin uygulanabilir olması onu bu konuda oldukça çekici uygulamalar arasına sokmayı başarıyor.

Uygulamayı kullanarak bir selfie çekmek istediğinizde karşınıza çıkacak olan 100’den fazla gerçek zamanlı fotoğraf filtresi bulunuyor ve bu filtreleri uygulamak için önce fotoğrafı çekmenize gerek kalmıyor. Direkt olarak çekim öncesinde sonucun nasıl olacağını görüntüleyebiliyor ve bu sayede pozunuzu ona göre ayarlayabiliyorsunuz.

Filtre ve efektlerin yanında kolaj imkanına da sahip olan ve aynı zamanda Instagram’da paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınıza kırpma yapmadan onları kare hale getirme özelliğini de barındıran BestMe Selfie Camera, birden fazla uygulamanın yapabildiği şeyleri temel olarak tek uygulamada kullanabilmenizi sağlıyor.

Elbette fotoğraf çekiminizi gerçekleştirdikten sonra kolayca onları sosyal ağ hesaplarınızdan ve iletişim uygulamalarınızdan gönderebilmek için kullanabileceğiniz buton ve seçenekler de uygulama içerisinde mevcut. Fakat bu tip online özelliklerin kullanılabilmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmamalısınız.

Telefonunuzun fiziki butonlarından da faydalanabilen ve ekrandaki el hareketlerini algılayarak bazı işlevleri kullanmanıza olanak tanıyan BestMe Selfie Camera, selfie çekmek isteyen kullanıcıların göz atmaları gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR