Beymen Bemoji 1.1 (Android)

Beymen Bemoji

1.1
Beymen Bemoji
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beymen Bemoji, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve fotoğraflara özel emoji ekleyebileceğiniz bir uygulamadır.

Beymen Bemoji, fotoğraflarınıza özel emoji ekleyebileceğiniz güzel bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, kendinizi ifade etmek için farklı bir yol bulmuş olacaksınız. Beymen'in kendi markasına özel bir emoji seti tasarlayan ilk moda markası olmasını sağlayan bu uygulamaya şimdi biraz daha yakından bakalım.

Beymen Bemoji, Beymen markasının 2016-17 Sonbahar/Kış sezonu tanıtımı için ortaya çıkardığı bir uygulama ve özel olarak tasarlanan emojileri içeriyor. İngiliz illüstratör Kate Phillipson tarafından Beymen’e özel tasarlanan emojilerle kendinizi farklı yollardan ifade edebiliyorsunuz. Bu arada emojilerin gerçekten harika olduğunu söylemeliyim. 300 kadar emojiyi içerisinde barındıran Beymen Bemoji uygulaması, güzel arayüzü ve harika illustrasyonlarıyla dikkat çekiyor. 

Modayı yakından takip ediyorsanız, fotoğraflarınıza emoji ekleme uygulaması arıyorsanız Beymen Bemoji'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.