Beyond Gravity 1.3 (Android)

Beyond Gravity

1.3
Beyond Gravity
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaliteli grafik ve müzkleriyle göz kamaştıran Beyond Gravity, beceri ve bilim kurgu kategorilerini bir araya getiren bir oyun.

Beyond Gravity, grafikleriyle dikkat çeken bir beceri oyunu. Hareket eden gezegenden gezegene doğru zamanlamada zıplamanız gereken oyunda ana karakteriniz sakallı bir astronot. Oyun hemen başlangıcında kısa bir sinematik ile başlıyor. Hikayeye göre uzay mekiğinize bir meteorun çarpması sonucu bilinmeyen bir gezegene iniyorsunuz. Hemen sonrasında oyun yükleniyor ve sıcağı sıcağına konuya dahil oluyorsunuz.

Oynanışı son derece basit olan bu oyunda gezegenden gezegene atlayışlarınızda toplayabileceğiniz metal parçalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Kulağa basit gelen bu görev birçok yan etmenle birlikte karmaşık bir hale geliyor. Gezegenlerin boyutları ve rotasyon hızları değiştiği için her defasında daha az hata yapmanız gerekecek ve belli bir ritme alışmanız mümkün değil. Siz atlarken yolunuza çıkacak ateşli meteorlara da dikkat etmeniz lazım.

Tüm bu dinamiklere hızlı alışılan eğlenceli bir oyun keyfi sunuyor ancak bir sıkıntı var, ona da değinmekte fayda var. Bir noktadan sonra oyun içersinde sadece bekleyip zıplamaktan sıkılmaya başlayabilirsiniz. Oyun, tüm eğlencesine rağmen yeterli miktarda derinliğe sahip değil. Topladığınız metal parçalarıyla yapabileceğiniz upgrade seçenekleri daha hızlı zıplamanızdan tutun çeşitli ek kontroller getirirken bu upgradelerin oldukça fazla metal parçası istediğini es geçmeyelim. Grafiklerin ve müziklerin cizgi film havasında olduğu bu oyun, daha çok yaşı ufak oyunculara eğlence vaad etme potensyeline sahip.

YORUMLAR