Bikoshu 1.2.35 (Android)
Bikoshu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2018'in en iyi Android uygulamalarından Bikoshu ile mahallenizdeki tüm dükkanlar parmağınızın ucunda

Bikoshu, online sipariş sitesi ve uygulaması; 2018’in en iyi Android uygulamaları arasında kendisine yer buluyor. Mahallenizdeki bakkaldan markete, fırından pastaneye, çiçekçiden kozmetiğe, kuruyemişçiden restorana her yerden online sipariş verebildiğiniz harika bir mobil uygulama. Üstelik her siparişinizde sonraki siparişlerinizde harcalayabileceğiniz BiNakit de veriliyor.

Mobil platformda online sipariş verebileceğiniz onlarca hatta yüzlerce uygulama mevcut. Yalnız hepsi belli bir yer üzerinden sipariş vermenize izin veriyor. Kimisinde sadece restoranlar bulunurken kimisinde sadece bakkallardan sipariş verebiliyor, kimisinde sadece çiçek siparişi verebiliyorsunuz. Bikoshu, bakkaldan fırına, petshoptan kuru temizlemeye her türlü tüketim ihtiyacınızı karşılayan bir uygulama. Her büyüklükte ve her sektördeki işyeri bu uygulamada yerini alıyor. Uygulama üzerinden verdiğiniz her siparişte sipariş tutarınızın %5’i kadar BiNakit (1 BiNakit = 1 TL) geliyor. Yani sipariş verdikçe kazanıyor, sonraki alışverişinizi bedava veya indirimli olarak yapabiliyorsunuz.

Bikoshu, ayrıca çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bikoshu’ya üye olduğunuzda 5 adet siparişte kullanabileceğiniz 5x5 TL BiNakit toplamda 25 TL BiNakit hediye ediliyor. Arkadaşlarınızı davet ettiğinizde davet ettiğiniz arkadaşınıza 5 TL BiNakit, size de sipariş veren her arkadaşınız için 5TL BiNakit hediye ediliyor. Kampanya elbette bunlarla sınırlı değil. Unutmadan, ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme de var. Siparişinizden memnun kalmadığınızda üye işyerini şikayet etme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR