Bilio

Bilio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilio, alışveriş yapmadan önce almak istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi ve fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bilio, internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların almak istedikleri ürüne en uygun fiyatlar ile ulaşmasını sağlayan Android uygulamasıdır. Akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde istediğiniz ürünün fiyat karşılaştırmasını yapabileceğiniz uygulama gereksiz yere fazladan para ödemenizi engeller.

Bilio.com'un Android uygulaması olan Bilio'yu ücretsiz olarak indirebilir ve alışveriş yapmadan önce rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlere barkod okuyucu, sesli arama ve mobil arama motoru ile ulaşabilir ve ürün detaylarına göz atarak ürünün internet üzerinde en uygun fiyatını bulabilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz aramalarda istediğiniz filtreleme işlemlerini uygulayarak aradığınız ürüne daha rahat ulaşabilirsiniz.

Sadece ürün ve fiyat karşılaştırması yapmakla sınır kalmayan Bilio, kullanıcıların ürünler hakkında yapılan yorumlara ulaşmasını ve böylelikle alacakları ürün hakkında birinci ağızdan görüşlere ulaşmasını sağlıyor. Uygulama üzerinde beğendiğiniz ürünleri sosyal medya platformlarında paylaşabilir veya e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz ürünleri izlemeye alarak, daha sonra tekrar inceleyebilirsiniz.

Uygulama üzerindeki geçmiş bölümünden daha önce bakmış olduğunuz ürünlere ulaşabileceğiniz gibi, popüler ürünler bölümünden de en çok takip edilen ürünlere ulaşılabilir.

İnternet üzerinden sıklıkla alışveriş yapanların oldukça işine yarayacak olan Bilio uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücret ödemeden yükleyerek hemen kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.